Generic selectors
Только точные совпадения
Поиск в заголовках
Поиск в содержимом
Поиск в публикациях
Поиск на страницах
Фильтр по категориям
Новости
Статьи

Статьи

Поради по вдосконаленню фінансової звітності ERP

В ході вибору інструментів бізнес аналітики виникає ряд питань. Стаття пропонує огляд вимог до фінансових звітів і способи їх задоволення за допомогою ERP рішення для управління фінансовою звітністю IFS Financials.

Поради по вдосконаленню фінансової звітності ERP

Як функціонує ваш бізнес в умовах постійних ринкових змін? Чи можуть ваші інструменти бізнес аналітики для фінансової звітності охопити весь спектр даних? Чи отримують спеціалісти всю необхідно інформацію в потрібний час? Чи є можливість інтегрувати корпоративні стратегічні плани, бюджети, прогнози та показники ефективності в щоденні процеси для ефективного управляння бізнесом? Чи враховується нормативно-правове регулювання під час формування звітів?

Це лише декілька питань, які виникають в ході вибору інструментів бізнес аналітики (BI), які, безумовно, є основою корпоративного програмного забезпечення. Сьогодні постачальники пропонують безліч систем і можливостей, які забезпечують комплексний та зрозумілий графічний аналіз, що відповідає потребам практично всіх відділів. Єдиним виключенням може бути фінансова звітність через свою специфіку, актуальність та масштаби. Досить часто керівники та спеціалісти фінансових відділів починають знайомство з ERP системою вже після її впровадження, і процес адаптації проходить складно.

Нещодавно Panorama Consulting опублікувала перелік унікальних вимог до фінансових звітів. Для кожної організації вони специфічні. Однак, є ряд загально-необхідних функціональних можливостей, а саме:

1. Можливість детального аналізу балансу, головних та допоміжних бухгалтерських книг в процесі вивірки рахунків та пошуку відхилень. Негайне відображення коригувань у звітах.

2. Можливість формування порівняльних аналізів за різні періоди часу, за бюджетами та фактичними даними.

3. Можливість пошуку по декільком об’єктам.

Це лише три загальні вимоги, але вони можуть забезпечити високий рівень гнучкості та надійний контроль фінансової звітності. Досить часто постачальники ERP систем говорять про можливість кастомізації. Кастомні можливості – це велика перевага, але за наявності потужної ІТ підтримки.

ERP рішення для управління фінансовою звітністю IFS Financials розроблене з урахуванням останніх технологічних інновацій. Забезпечується інтеграція з бізнес процесами компанії, незалежно від географії її функціонування: на локальному, національному, міжнаціональному, або міжнародному рівнях.

IFS Financials запускається локально або у хмарі відповідно до бізнес моделі і забезпечує комплексну підтримку проектної, фінансової та управлінської звітності в режимі реального часу. Важко переоцінити таку функціональну можливість. По-перше, структура фінансових даних складна, тому лише потужні інструменти бізнес аналітики можуть якісно опрацьовувати їхні великі масиви. По-друге, може пройти значний проміжок часу між вводом даних в ERP систему та їх надходженням до сховищ та звітів. Фінансові документи повинні основуватися на актуальній інформації. В протилежному випадку, їх цінність значно погіршується, тому такі затримки неприйнятні у фінансовій сфері.

IFS Financials забезпечує доступ до даних в режимі реального часу. Немає необхідності коригувати звіти вручну, тому значно знижується ризик появи помилок. Іншими словами, максимальні можливості при мінімальних ризиках.

Отже, для правильного вибору інструменту управляння фінансовою звітністю, необхідно дати відповіді на наступні запитання:

1. Чи можна працювати з даними в режимі реального часу?

2. Чи є можливість автоматичного формування звітів?

3. Чи можна об’єднувати дані з різни джерел?

4. Чи враховуються нормативно-правові вимоги, включаючи GAAP, IFRS, SoX?

5. Чи можна розширити функціональні можливості у разі виникнення необхідності?

6. Чи можуть працівники самостійно генерувати комплексні звіти?

7. Чи зрозумілий та зручний інтерфейс?

Будь-який інструмент бізнес аналітики вимагає великих інвестицій. Для того, щоб отримати прибуток на інвестований капітал, відповіді на вищезгадані запитання мають бути позитивними. І останній, але не менш важливий момент, це органічна інтеграція. IFS Financials може функціонувати, як окремий компонент, або сумісно з іншими рішеннями ERP системи IFS Applications.

Органічна інтеграція з іншими ключовими функціями надає величезні переваги бізнесу.

ERP рішення IFS Financials використовує джерела оперативних даних для підтримки бізнес процесів, починаючи з планування ресурсів підприємства, управління ефективністю діяльності організації, та закінчуючи транзакціями головної книги та автоматичними перерахунками.

Переваги впровадження IFS Financials:
— Комплексне управління бізнес процесами. Затвердження кожної операції.
— Спрощені процеси консолідації для детального аналізу фінансової інформації на всіх рівнях.
— Загальні правила для виконання фінансових транзакцій.
— Можливість відстежувати всі операції.
— Розширене управління фінансовими потоками.
— Автоматизована обробка рахунків, інтеграція з закупками.
— Делеговане фінансове планування та прогнозування.
— Підтримка аналітики та подальшого контролю.

У сфері корпоративного управління, стратегічного планування, фінансового контролю проекту та показників ефективності управління бізнесом IFS Financials підтримує клієнтів сьогодні та забезпечує надійну основу для розвитку в майбутньому. Більш детальну інформацію про IFS Financials можна отримати за посиланням.

Похожие новости

Контакты

Юридический адрес: Украина, 61020, г. Харьков, Григоровское шоссе, 88

+38 (057) 754 30 90, +38 (057) 781 62 28

info@ifsukraine.com

Возникли вопросы? Отправьте нам сообщение

Все поля являются обязательными для заполнения